design & system © 2007 F-E
změna obrázku
změna pozadí


tři tuny     


     intelektuálův smutek


1) o kapele


2) novinky


3) k poslechu


4) obrázky


5) oživlé obrázky


6) koncerty


7) texty


8) spřízněnci


9) návštěvní kniha
Tři tuny - charakteristika + historie
Dza Krčma
Ondra Svačina
Kája Zlámalík
Majk Končák
Textová tvorba hudební skupiny Tři tuny
kontakt
KáJA ZLáMALíK
basa, hlasKázeta (v úplnosti jménem Káju Zlámalíka, r. n. 1981) poznáte podle toho, že bude na koncertě soustředěně levou rukou objímat krk jedné ze svých tří krásných dam basového ražení a hovořit prostřednictvím jejich čtyř strun (Pozn. tedy celkem dvanácti). Dokáže napsat údernou písničku a zaujmout nápaditou basovou linkou. Občas si i zpívne.
Po letech studií strojařiny se vrátil na mateřskou planetu Střední průmyslové školy ve Zlíně a v současné době tam spolu se svými někdejšími idoly vyučuje. A ono mu to jde (také k duhu:)!
Do analýzy možností svého nástroje se natolik zakousl, že u něj najdete alba nejrůznějších fenomenálních umělců, a to nejen z této sféry. Je mu blízká hezounká muzika bez ohledu na žánr a nedá dopustit na československý seriál Sanitka. Neopovrhne projížďkou na kole nebo návštěvou kulturních akcí.
---
Mezitím...
Tento pán se stal démonem běžeckých tratí všemožných podob. V tomto ohledu je schopen působivé aklimatisace! Zvládá tento nekomfortní způsob pohybu i za pro nás lenolíny extrémních teplot (-20 i +30), a to na vzdálenosti, nad nimiž zůstává rozum v křečích – strašlivých několik desítek kilometrů!

(únor 2010)